Autor Tema: JORNADA DEL 29 i 30 DE NOVEMBRE DE 2014  (Llegit 498 cops)

0 Usuaris i 1 Visitant estan veient aquest tema.

Desconnectat BÀSQUET ARLEQUINAT

  • Moderador
  • Juvenil
  • *********
  • Missatges: 448
JORNADA DEL 29 i 30 DE NOVEMBRE DE 2014
« el: 25 de Novembre de 2014, 12:37:26 pm »
   JORNADA DEL 29 i 30 DE NOVEMBRE DE 2014   
         
Equip   Competició   Dia   Hora   Contrari-Camp Joc   

BENJAMÍ A   ESCOLAR   Dissabte   9.00   C.E.SANT NICOLAU   
            Escola Sant Nicolau    
BENJAMI B   ESCOLAR   Dissabte   10.30   LA TRAMA A   
            Pavelló Sud   
PRE-MINI   FEDERADA   Dissabte   10.30   SANT QUIRZE   
            Priorat S/N   
MINI 1   FEDERADA   Dissabte   9.00   SANT QUIRZE   
            Priorat S/N   
MINI 2   FEDERADA   Dissabte   10.45   C.B.SETMENAT   
            ZE Can Sors   
ALEVI A   ESCOLAR   Dissabte   12.00   LA TRAMA    
            Cal Balsach   
ALEVI B   ESCOLAR   Dissabte   9.00   BARBERÀ   
            Pavelló Sud    
PRE-INF 1   FEDERADA   Dissabte   10.30   U.E.SANT CUGAT BLANC   
            Cal Balsach   
PRE-INF 2   FEDERADA   Diumenge   11.00   E.E.BRAFA   
            Artesania 75 Barcelona   
INFANTIL 1   FEDERADA   Dissabte   17.30   CEB SANT JORDI    
            Cervantes S/N   
INFANTIL 2   FEDERADA   Dissabte   9.00   BARBERÀ   
            Cal Balsach   
INFANTIL    ESCOLAR         Descansa   
FEMENÍ                
CADET   FEDERADA   Divendres    19.30   E. DEL CARME Josep Renon 31 Sabadell    
FEMENÍ       Dissabte   9.15   CB SENTMENAT ZE Can Sors   
CADET 1   FEDERADA   Dissabte   9.00   C.N.TERRASSA   
            Cal Balsach   
CADET 2   FEDERADA   Dissabte   12.00   ESCOLA PIA SABADELL   
            Cal Balsach   
CADET    FEDERADA         Descansa   
BLAU               
CADET    FEDERADA   Dissabte   9.00   C.N.CALDES   
VERMELL            Cal Balsach   
CADET    FEDERADA   Dissabte   12.00   C.B.VILA DE MONTORNES   
BLANC            Cal Balsach   
JUNIOR   FEDERADA         Descansa   
FEMENI               
JUNIOR 1   FEDERADA         Descansa   
               
JUNIOR 2   FEDERADA   Dissabte   10.30   C.E.SANT NICOLAU   
            Cal Balsach   
JUNIOR 3   FEDERADA   Dissabte   10.30   C.B.CASTELLET   
            Cal Balsach   
JUNIOR    FEDERADA   Diumenge   10.30   U.E.BARBERA   
VERMELL            Passeig Dr. Moragas 112   

Forum Arlequinat

JORNADA DEL 29 i 30 DE NOVEMBRE DE 2014
« el: 25 de Novembre de 2014, 12:37:26 pm »