Autor Tema: JORNADA DEL 22 I 23 DE NOVEMBRE DE 2014  (Llegit 468 cops)

0 Usuaris i 1 Visitant estan veient aquest tema.

Desconnectat BÀSQUET ARLEQUINAT

  • Moderador
  • Juvenil
  • *********
  • Missatges: 468
JORNADA DEL 22 I 23 DE NOVEMBRE DE 2014
« el: 19 de Novembre de 2014, 18:51:33 pm »
   
         
Equip   Competició   Dia   Hora   Contrari-Camp Joc   

BENJAMÍ A   ESCOLAR         Descansa   
               
BENJAMI B   ESCOLAR         Descansa   
               
PRE-MINI   FEDERADA   Dissabte   10.30   ST GABRIEL DE RIPOLLET   
            Cal Balsach   
MINI 1   FEDERADA   Dissabte   9.00   C.B.ST PERE DE TERRASSA   
            Cal Balsach   
MINI 2   FEDERADA   Dissabte   12.00   C.E.SANT NICOLAU    
            Cal Balsach   
ALEVI A   ESCOLAR   Dissabte   10.30   SALESIANS    
            Salesians Sabadell   
ALEVI B   ESCOLAR         Descansa   
               
PRE-INF 1   FEDERADA   Dissabte   16.00   SFERIC DE TERRASSA 1   
            Faraday 33-41   
PRE-INF 2   FEDERADA   Dissabte   10.45   SAFA ST ANDREU   
            Arquimedes 60-68  Barcelona    
INFANTIL 1   FEDERADA   Dissabte   10.30   C.B.ST PERE DE TERRASSA   
            Cal Balsach   
INFANTIL 2   FEDERADA         Descansa   
               
INFANTIL    ESCOLAR         Descansa   
FEMENÍ                
CADET   FEDERADA   Dissabte   9.00   SANT QUIRZE   
FEMENÍ             Cal Balsach   
CADET 1   FEDERADA   Diumenge   12.00   C.B.MATADEPERA   
            Enric Genescà Cortés S/N   
CADET 2   FEDERADA   Dissabte   16.00   C.B.MATADEPERA   
            Enric Genescà Cortés S/N   
CADET    FEDERADA   Dissabte   9.00   C.E.SANT NICOLAU 3   
BLAU            Cal Balsach   
CADET    FEDERADA   Dissabte   12.15   C.B.SENTMENAT    
VERMELL            Zona Esportiva Can Sors   
CADET    FEDERADA   Dissabte   12.00   LES FRANQUESES   
BLANC            Cal Balsach   
JUNIOR   FEDERADA   Dissabte   12.00   SURIA   
FEMENI            Cal Balsach   
JUNIOR 1   FEDERADA   Diumenge   16.00   CERDANYOLA  B   
            Avda Guiera 6-8   
JUNIOR 2   FEDERADA   Dissabte   16.00   COLLBLANC -TORRASSA B    
            Rosich 12 . Hospitalet   
JUNIOR 3   FEDERADA         Descansa   
               
JUNIOR    FEDERADA   Dissabte   10.30   SABADELL SUD    
VERMELL            Cal Balsach   

Forum Arlequinat

JORNADA DEL 22 I 23 DE NOVEMBRE DE 2014
« el: 19 de Novembre de 2014, 18:51:33 pm »