Autor Tema: JORNADA DEL 15 i 16 DE NOVEMBRE DE 2014  (Llegit 525 cops)

0 Usuaris i 1 Visitant estan veient aquest tema.

Desconnectat BÀSQUET ARLEQUINAT

  • Moderador
  • Juvenil
  • *********
  • Missatges: 448
JORNADA DEL 15 i 16 DE NOVEMBRE DE 2014
« el: 14 de Novembre de 2014, 18:26:23 pm »
   JORNADA DEL 15 i 16 DE NOVEMBRE DE 2014      
      
Equip   Competició   Dia   Hora   Contrari-Camp Joc   

BENJAMÍ A   ESCOLAR   Dissabte   9.00   LA TRAMA B   
            Pavelló Sud   
BENJAMI B   ESCOLAR   Dissabte   12.00   SALESIANS   
            Pau Casals   
PRE-MINI   FEDERADA   Dissabte   10.30   C.B.CERDANYOLA    
            Av.Guiera 6-8   
MINI 1   FEDERADA   Dissabte   9.00   C.B.CERDANYOLA    
            Av.Guiera 6-8   
MINI 2   FEDERADA   Dissabte   9.00   REGINA CARMELI    
            Sant Sebastià 34 Rubí   
ALEVI A   ESCOLAR         Descansa   
               
ALEVI B   ESCOLAR   Dissabte   13.00   NOSTRA LLAR   
            Escola Nostra Llar   
PRE-INF 1   FEDERADA   Dissabte   10.30   QBASQUET SANT CUGAT   
            Cal Balsach   
PRE-INF 2   FEDERADA   Dissabte   12.00   C.B.GAVA   
            Cal Balsach   
INFANTIL 1   FEDERADA   Dissabte   10.30   C.B.CASTELLAR   
            Pais Valencià S/N   
INFANTIL 2   FEDERADA   Dissabte   9.00   ST GABRIEL DE RIPOLLET   
            Cal Balsach   
INFANTIL    ESCOLAR   Dissabte   10.15    ESCOLA PIA TERRASSA   
FEMENÍ             Pavelló Vedruna    
CADET   FEDERADA   Dissabte   10.30   U.E.BARBERA   
FEMENÍ             Passeig Dr.Moragas 112   
CADET 1   FEDERADA   Dissabte    9.00   C.N.SABADELL   
            Cal Balsach   
CADET 2   FEDERADA   Dissabte   12.00   VILADECAVALLS   
            Cal Balsach   
CADET    FEDERADA   Diumenge   17.30   CAN PARELLADA   
BLAU            C/ Europa S/N  Terrassa   
CADET    FEDERADA         Descansa   
VERMELL               
CADET    FEDERADA   Dissabte   9.00   C.B.LA ROCA   
BLANC            Hermenegild Carrera S/N   
JUNIOR   FEDERADA   Dissabte   17.30   REGINA CARMELI   
FEMENI            Sant Sebastià 34 Rubí    
JUNIOR 1   FEDERADA   Dissabte   12.00   C.E.SANT NICOLAU   
            Cal Balsach   
JUNIOR 2   FEDERADA   Dissabte   10.30   REGINA CARMELI   
            Cal Balsach   
JUNIOR 3   FEDERADA   Dissabte   10.30   VILADECAVALLS   
            Cal Balsach   
JUNIOR    FEDERADA   Dissabte   12.00   EUROPA    
VERMELL            Av,Pla del Vinyet 110 St. Cugat   

Forum Arlequinat

JORNADA DEL 15 i 16 DE NOVEMBRE DE 2014
« el: 14 de Novembre de 2014, 18:26:23 pm »