Autor Tema: JORNADA DEL 8 i 9 DE NOVEMBRE DE 2014  (Llegit 397 cops)

0 Usuaris i 1 Visitant estan veient aquest tema.

Desconnectat BÀSQUET ARLEQUINAT

  • Moderador
  • Juvenil
  • *********
  • Missatges: 443
JORNADA DEL 8 i 9 DE NOVEMBRE DE 2014
« el: 04 de Novembre de 2014, 15:38:57 pm »
   JORNADA DEL 8 i 9 DE NOVEMBRE DE 2014   
         
Equip   Competició   Dia   Hora   Contrari-Camp Joc   

BENJAMÍ A   ESCOLAR   Divendres   18.00   RAMON FUSTER   
            Escola Ramon Fuster Bellaterra   
BENJAMI B   ESCOLAR   Dissabte   11.00   JOANOT ALISANDA   
            Escola Joanot Alisanda   
PRE-MINI   FEDERADA   Dissabte   9.00   ESCOLA PIA SABADELL   
            Cal Balsach   
MINI 1   FEDERADA   Dissabte   10.30   SFERIC DE TERRASSA   
            Cal Balsach   
MINI 2   FEDERADA   Dissabte   9.00   ESCOLA PIA SABADELL    
            Cal Balsach   
ALEVI A   ESCOLAR   Dissabte   12.00   SERVATOR   
            Cal Balsach   
ALEVI B   ESCOLAR   Dissabte   11.00   IMMACULADA   
            Escola Pau Casals   
PRE-INF 1   FEDERADA   Diumenge   12.00   C.B.ST PERE DE TERRASSA   
            Major de Sant Pere 63   
PRE-INF 2   FEDERADA   Dissabte   12.00   JOVENTUT LES CORTS   
            Cal Balsach   
INFANTIL 1   FEDERADA   Dissabte   10.30   C.B.VILADECAVALLS   
            Cal Balsach   
INFANTIL 2   FEDERADA   Diumenge   16.00   U.E.SANT CUGAT    
            Jaume Sabat S/N   
INFANTIL    ESCOLAR   Dissabte   9.00   LLUIS COMPANYS   
FEMENÍ             Pavelló Nord   
CADET   FEDERADA   Dissabte   9.15   C.E.ESCOLA DEL CARME   
FEMENÍ             Josep Renom 31   
CADET 1   FEDERADA   Dissabte   10.30   C. B. VILATORRADA   
            Ctra de Calaf S/N   
CADET 2   FEDERADA   Diumenge   19.00   QBASQUET SANT CUGAT   
            Jaume Sabat S/N   
CADET    FEDERADA   Dissabte   9.00   C.B.SANT ANDREU   
BLAU            Cal Balsach   
CADET    FEDERADA   Dissabte   16.00   REGINA CARMELI   
VERMELL            Sant Sebastià 34  Rubi   
CADET    FEDERADA   Dissabte   12.00   PALAU DE PLEGAMANS   
BLANC            P.Carrerada 55   
JUNIOR   FEDERADA   Dissabte   12.00   C.B.SOLSONA   
FEMENI            Cal Balsach   
JUNIOR 1   FEDERADA   Diumenge   12.30   SFERIC DE TERRASSA   
            Faraday 33-41   
JUNIOR 2   FEDERADA   Dissabte   17.00   EUROPA   
            Av.Pla de Vinyet St.Cugat Vallés   
JUNIOR 3   FEDERADA         Descansa   
               
JUNIOR    FEDERADA   Dissabte   10.30   QBASQUET SANT CUGAT    
VERMELL            Cal Balsach   

Forum Arlequinat

JORNADA DEL 8 i 9 DE NOVEMBRE DE 2014
« el: 04 de Novembre de 2014, 15:38:57 pm »