Autor Tema: JORNADA DEL 10 i 11 DE MAIG DE 2014  (Llegit 469 cops)

0 Usuaris i 1 Visitant estan veient aquest tema.

Desconnectat BÀSQUET ARLEQUINAT

  • Moderador
  • Juvenil
  • *********
  • Missatges: 445
JORNADA DEL 10 i 11 DE MAIG DE 2014
« el: 09 de Maig de 2014, 18:04:10 pm »
   JORNADA DEL 10 i 11 DE MAIG DE 2014   
         
Equip   Competició   Dia   Hora   Contrari-Camp Joc   

BENJAMÍ A   ESCOLAR         Descansa   
               
BENJAMI B   ESCOLAR         Descansa   
               
BENJAMI C   ESCOLAR         Descansa   
               
PRE-MINI   FEDERADA         Descansa   
               
MINI 1   FEDERADA   Dissabte   10.15   ST GABRIEL DE RIPOLLET   
            Cal Balsach   
MINI 2   FEDERADA   Dissabte   9.00   C.N.TERRASSA B   
            Cal Balsach   
ALEVI A   ESCOLAR         Descansa   
               
ALEVI B   ESCOLAR         Descansa   
               
PRE-INF 1   FEDERADA   Dissabte   10.30   C.B.TANINO CERDANYOLA    
            Cal Balsach   
PRE-INF 2   FEDERADA   Dissabte   12.00   U.E.MATARO C   
            Cal Balsach   
INFANTIL 1   FEDERADA   Dissabte   9.00   C.E.B.SANT JORDI A   
            Cal Balsach   
INFANTIL 2   FEDERADA         Descansa   
               
INFANTIL    ESCOLAR         Descansa   
MASCULÍ               
INFANTIL    ESCOLAR         Descansa   
FEMENÍ                
CADET    ESCOLAR   Dissabte   10.30   TORRE DEL PALAU    
FEMENÍ             Pavelló Sud   
CADET   FEDERADA   Dissabte   12.00   BÀSQUET EL PAPIOL   
FEMENÍ             Pau Casals S/N   
CADET 1   FEDERADA   Dissabte   10.30   F.C.MARTINEC A    
            Cal Balsach   
CADET 2   FEDERADA   Dissabte   12.00   C.B.SANTFELIUENC   
            Cal Balsach   
CADET    FEDERADA         Descansa   
VERMELL               
CADET    FEDERADA   Diumenge   10.30   C.E.B. RONÇANA 8   
BLAU            Cami de la Rovira S/N   
CADET 5   FEDERADA   Dissabte   12.00   ABB BUFALA 2   
            Campoamor 43   Badalona   
JUNIOR 1   FEDERADA   Diumenge   10.30   SURIA   
            Sant Josep S/N   
JUNIOR 2   FEDERADA   Dissabte   9.00   SANT QUIRZE B.C   
            Cal Balsach   
JUNIOR 3   FEDERADA   Dissabte   19.30   C.E.GELIDA   
            Montcau S/N    
JUNIOR    FEDERADA   Dissabte   17.30   ABB BUFALA 2   
BLANC            Campoamor 43  Badalona   

Forum Arlequinat

JORNADA DEL 10 i 11 DE MAIG DE 2014
« el: 09 de Maig de 2014, 18:04:10 pm »