Autor Tema: JORNADA DEL 18 i 19 D´OCTUBRE DE 2014  (Llegit 503 cops)

0 Usuaris i 1 Visitant estan veient aquest tema.

Desconnectat BÀSQUET ARLEQUINAT

  • Moderador
  • Juvenil
  • *********
  • Missatges: 448
JORNADA DEL 18 i 19 D´OCTUBRE DE 2014
« el: 13 de Octubre de 2014, 20:07:17 pm »
   JORNADA DEL 18 i 19 D´OCTUBRE DE 2014
            
Equip   Competició   Dia   Hora   Contrari-Camp Joc   

BENJAMÍ A   ESCOLAR         Descansa   
               
BENJAMI B   ESCOLAR         Descansa   
               
PRE-MINI   FEDERADA         Descansa   
               
MINI 1   FEDERADA   Dissabte   10.15   C.B.SANT QUIRZE   
            Cal Balsach   
MINI 2   FEDERADA   Dissabte   9.00   C.B.SENTMENAT   
            Cal Balsach   
ALEVI A   ESCOLAR         Descansa   
               
ALEVI B   ESCOLAR         Descansa   
               
PRE-INF 1   FEDERADA   Diumenge   16.00   U.E.SANT CUGAT   
            C/Jaume Sabat S/N   
PRE-INF 2   FEDERADA   Dissabte   12.00   E.S.BRAFA   
            Cal Balsach   
INFANTIL 1   FEDERADA   Dissabte   10.30   C.E.B.SANT JORDI   
            Cal Balsach   
INFANTIL 2   FEDERADA   Dissabte   12.00   U.E.BARBERA   
            Passeig Dr.Moragas 112   
INFANTIL    ESCOLAR         Descansa   
FEMENÍ                
CADET   FEDERADA   Dissabte   9.00   C.B.SENTMENAT   
FEMENÍ             Cal Balsach   
CADET 1   FEDERADA   Dissabte   12.30   C.N.TERRASSA A   
            C/Sabadell S/N   
CADET 2   FEDERADA   Diumenge   9.00   ESCOLA PIA    
            Pavelló Sud Sabadell   
CADET    FEDERADA         Descansa   
BLAU               
CADET    FEDERADA   Dissabte   10.30   C.N.CALDES   
VERMELL            Zona Esportiva Piscines   
CADET    FEDERADA   Diumenge   12.30   C.B.VILA DE MONTORNES   
BLANC            Gran Vial S/N   
JUNIOR   FEDERADA   Dissabte   12.00   JOVIAT LA SALLE B   
FEMENI            Cal Balsach   
JUNIOR 1   FEDERADA   Dissabte   12.30   SANT QUIRZE B.C.   
            Gimnàs Av, Arrahona   
JUNIOR 2   FEDERADA   Diumenge   16.00   C.B.SANT JUST   
            Passeig de la Muntanya 27   
JUNIOR 3   FEDERADA   Dissabte   18.30   C.B.CASTELLET   
            Barcelona S/N   
JUNIOR    FEDERADA   Dissabte   10.30   U.EBARBERA   
VERMELL            Cal Balsach   

Forum Arlequinat

JORNADA DEL 18 i 19 D´OCTUBRE DE 2014
« el: 13 de Octubre de 2014, 20:07:17 pm »